Loading
  • Godziny otwarcia: Pn - Pt 8.00 - 16.00

Wdrożenia i konsulting

Świadczymy profesjonale usługi wdrożenia systemów ERP oraz aplikacji dedykowanych. Czas wdrożenia zależy od poziomu złożoności procesów klientów oraz wybranego systemu. Proces wdrożenia poprzedzamy konsultacjami, podczas których ustalamy oczekiwania klienta – na poziomie strategicznym i operacyjnym. Staramy się również rozpoznać jak najwięcej problemów i zamodelować ich rozwiązania. Jeśli klient zaakceptuje pomysły na rozwiązanie problemów – wdrażamy je w systemie lub tworzymy aplikacje dedykowane, które integrujemy z już istniejącymi w firmie rozwiązaniami.

wdrożenia_i_konsulting

Szkolimy użytkowników, aby lepiej wykorzystali możliwości systemu ERP

Specjaliści z naszej firmy posiadają ponad kilkunastoletnie doświadczenie wdrożeniowe. Zatrudniamy konsultantów wdrożeniowych, który pracowali z zarówno z polskimi systemami jak i zagranicznymi. Zapewniamy obsługę powdrożeniową oraz serwis oprogramowania. Szkolimy użytkowników systemu z jego obsługi. Proces szkolenia jest częścią wdrożenia systemu i nie pobieramy za niego dodatkowych opłat. Uczymy użytkowników tworzenia instrukcji obsługi systemu na użytek własny. Dzięki temu, są oni zawsze dobrze przygotowani do korzystania z nowego narzędzia pracy, a poza tym posiadają dokumentację, którą rozumieją i najlepiej im służy.

Realizujemy wdrożenia terminowo

Jeśli szukasz doświadczonych konsultantów wdrożeniowych, którzy realizują projekty w umówionym terminie i potrafią rozwiązywać nawet złożone problemy, z którymi być może dotychczas nikt nie poradził sobie w sposób zadowalający, to skontaktuj się z nami. Umówimy się na spotkanie, poznamy Twoje oczekiwania i przedstawimy nasze możliwości.

Mamy na koncie wiele udanych wdrożeń! Do ważnych projektów wybierz Jawasoft. Zapraszamy.