Systemy ERP zdominowały rynek kompleksowych rozwiązań informatycznych, przeznaczonych do zarządzania procesami biznesowymi w firmie oraz rejestrowania informacji o transakcjach gospodarczych. Nie bez powodu. Skutecznie wdrożony system ERP dostarcza sporo danych, dzięki którym można podejmować decyzje, obciążone coraz mniejszym ryzykiem, a to zapewnia komfort w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu gospodarczym.

Producenci stale rozwijają systemy ERP o nowe funkcjonalności i szkolą partnerów dostarczających oprogramowanie do klientów. Ponieważ oprócz bogactwa możliwości jakie ma do zaoferowania system, kluczowe są również kompetencje firmy, która wdroży rozwiązanie u Klienta. Z czasem firmy partnerskie zaczęły się specjalizować w poszczególnych obszarach biznesowych (np. księgowość, produkcja, gospodarka magazynowa), a nawet w branżach działalności (np. branża metalowa, branża automotive itp.).

Doświadczenie zdobyte przez partnera wdrożeniowego, to kapitał, który procentuje z każdym kolejnym zadowolonym klientem.

W Jawasoft możemy się pochwalić kilkunastoletnim doświadczeniem naszych konsultantów, we wdrożeniach systemów ERP u klientów z różnych branż. Firmy produkcyjne, handlowe i usługowe mogą liczyć na nasze kompetencje w obszarze:

  • księgowości,
  • zarządzania produkcją,
  • gospodarki magazynowej,
  • kadr i płac,
  • oraz zarządzania relacjami z klientami (CRM) i dystrybucji.

Funkcjonalności systemu ERP, poszerzamy dzięki własnym aplikacjom dedykowanym, które tworzymy za zamówienie Klientów lub integracji z innymi rozwiązaniami, np. z systemami typu MES, APS lub SCADA.

Oprócz kompetencji wdrożeniowych, Klientom którzy decydują się na współpracę z Jawasoft, oferujemy również wsparcie w zakresie zakupu i instalacji infrastruktury (serwery, komputery, sieć) niezbędnej do zbudowania środowiska informatycznego, w którym system ERP zostanie sprawnie uruchomiony. Ponadto, integrujemy system ERP wybrany przez Klienta z e-sklepem (rozwiązania front-end i back-end). Takie podejście zapewnia automatyzację procesów związanych z zamówieniami oraz kontrolę stanów magazynowych po stronie e-sklepu.

Jeśli Twoja firma potrzebuje perspektywicznego spojrzenia na wiele różnych obszarów działania, to skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do współpracy!