Loading
  • Godziny otwarcia: Pn - Pt 8.00 - 16.00

Outsourcing IT

Serwery i komputery

W naszej ofercie posiadamy sprzęt komputerowy, serwery fizyczne oraz inne urządzenia pomocnicze. Ponadto, współpracujemy z profesjonalnym centrum przetwarzania danych Sinersio Polska, dzięki czemu dla naszych klientów może również realizować bezpieczne usługi z zakresu:

  • kolokacji – wynajmu powierzchni w data center i umieszczeniu tam serwerów własnych klienta,
  • chmury obliczeniowej dla biznesu – wynajem serwerów wirtualnych pod hosting stron www oraz hosting systemów biznesowych.

Zapewniamy kompleksową obsługę z zakresie zakupu sprzętu lub wynajmu serwerów w data center. Ściśle współpracujemy z klientem w zakresie zrozumienia jego potrzeb, przeprowadzenia procesu ofertowania oraz wyboru konkretnych produktów i usług.

Dokonujemy również instalacji i konfiguracji sprzętu u klienta. W przypadku serwerów wynajmowanym w data center – w pełni zarządzamy usługą wirtualnego data center oraz rozszerzamy ją w z zależności od zmieniających się potrzeb.

Przeprowadzamy również roll-out sprzętu u klienta, czyli wymiany na nowsze rozwiązania.

Jeśli szukasz profesjonalnego dostawcy sprzętu i serwerów, skontaktuj się z nami (kontakt).

Podpisy elektroniczne

Podpis elektroniczny to wygodne i bezpieczne rozwiązanie, którego wdrożenie upraszcza komunikowanie się pomiędzy firmą, a instytucjami publicznymi. Dzięki podpisowi elektronicznemu nie trzeba już osobiście składać dokumentów w różnych instytucjach państwowych.

Realizujemy wdrożenie podpisu elektronicznego w Twojej firmie, wraz z zapewnieniem infrastruktury informatycznej. Przygotowujemy karty podpisu elektronicznego, dostarczamy odpowiednie czytniki umożliwiające zaszyfrowanie informacji oraz wdrażamy oprogramowanie, które jest niezbędne zapewnienia komunikacji między czytnikiem, a komputerem.

Jeśli chcesz wdrożyć podpis elektroniczny i szukasz dostawcy, który zrealizuje projekt kompleksowo, to skontaktuj się z nami (kontakt).

Urządzenia fiskalne

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości urządzenia fiskalne firmy Posnet i Elzab. Dostarczamy rozwiązania zarówno dla dużych sieci handlowych jak i mniejszych firm.

Dla oferowanych urządzeń, świadczymy również usługi serwisowe oraz przeglądy techniczne. Ponadto, umożliwiamy dostosowanie urządzenia do współpracy z niezbędnym oprogramowaniem.

Jeśli szukasz profesjonalnego dostawcy urządzeń fiskalnych, skontaktuj się z nami (kontakt).