Loading
  • Godziny otwarcia: Pn - Pt 8.00 - 16.00

Oferta

Systemy ERP

Systemy ERP to kluczowe oprogramowanie, które powinna posiadać każda firma, aby zarejestrować informacje o swoich procesach. Składają się z modułów odzwierciedlających poszczególne obszary działania: księgowość, kadry, produkcja, gospodarka magazynowa, transport, sprzedaż, środki trwałe, itp. Systemy ERP są zintegrowane, dlatego informacje raz wprowadzone w jednym module, powielane są w innych, które będą z nich korzystać. Wystarczy, że raz utworzysz bazę kontrahentów i kartotek towarowych w module odpowiadających za zarządzanie magazynem, a następnie wywołasz te informacje na przykład w module sprzedażowym.

Dobrze wdrożony system ERP zapewnia firmie wiele korzyści. Z naszego doświadczenia wynika, że warto poświęcić czas na opisanie i rozrysowanie procesów biznesowych, aby następnie zamodelować je w systemie. Jeśli firma nie przygotuje się w ten sposób, to będzie zdana na przyjęcie predefiniowanych sposobów działania, które dostępne są praktycznie w każdym takim systemie.

W Jawasoft specjalizujemy się we wdrożeniach różnych systemów ERP. Wspólnie z klientem przeprowadzamy audyt potrzeb, aby ustalić najlepszy czas i sposób wdrożenia. Posiadamy wiedzę i doświadczenie wdrożeniowe w obszarze:

  • Księgowości i rachunkowości

  • Procesów magazynowych

  • Zarządzania produkcją

  • Kadr i płac

  • Handlu i dystrybucji

  • Zarządzania relacjami z klientami (CRM)

  • Środków trwałych

  • Raportowania i analityki

Tworzymy w systemie zestawienia dedykowane, nawet bardzo zaawansowane, dzięki którym możesz zebrać i analizować informacje o wszystkich operacjach gospodarczych, czynnościach, wydanych materiałach, brakach, itp. W ten sposób zawsze będziesz wiedział, gdzie są wąskie gardła, które hamują procesy oraz które produkty i usługi są najbardziej dochodowe.

Jeśli szukasz systemu ERP i partnera biznesowego, z którym zrealizujesz wdrożenie, to skontaktuj się z nami (kontakt).

Jeśli posiadasz system ERP, a nie masz partnera biznesowego, który pomógłby go rozwijać, to umów się z nami na spotkanie. Zadzwoń: 51 515 32 31. Ustalimy co trzeba zrobić, aby system spełniał oczekiwania Twojej firmy.

Aplikacje dedykowane

Posiadamy własny zespół programistów, dzięki któremu możemy tworzyć aplikacje dedykowane. Uzupełniają one rozwiązania posiadane przez naszych klientów lub stanowią odrębne systemy wspomagające rejestrację informacji o procesach, dla których trudno dotychczas było zebrać spójne dane.

Nasi klienci działają w dynamicznym otoczeniu biznesu. Często gotowe, dostępne na rynku informatycznym systemy ERP nie są w stanie odzwierciedlić nietypowych scenariuszy działania oraz umożliwić personalizację procesów. W takim przypadku, pojawia się przestrzeń na zaprojektowanie i wdrożenie aplikacji dedykowanej.

Aby zaprojektować aplikację dedykowaną w pierwszej kolejności ustalamy cele i oczekiwania klienta. Tego typu rozwiązania muszą być maksymalnie użyteczne i rozwiązywać specyficzny problem oraz mieć możliwość rozbudowy wraz z dynamicznym rozwojem firmy.

Zrealizowaliśmy aplikacje dedykowane dla firm z różnych branż. Każda firma, która zamówiła u nas takie rozwiązanie, ma również przydzielonego opiekuna technicznego. Jego zadaniem się wspieranie prawidłowego działania aplikacji oraz jej rozwój zgodnie z nowymi oczekiwaniami klienta.

Jeśli poszukujesz rozwiązania specyficznego problemu lub chcesz wdrożyć dedykowana aplikację, która będzie wspierać zarządzanie procesami, to skontaktuj się z nami (kontakt). Umówimy się na spotkanie, podczas którego zaprezentujemy jak działamy oraz ustalimy Twoje cele i oczekiwania biznesowe.

Integracje systemów

Jesteśmy integratorem systemów biznesowych. Realizujemy kompleksowe projekty informatyzacji firm. Pomagamy dobrać i wdrożyć infrastrukturę: sprzęt, komputery oraz pozostałe urządzenia.

W zależności od potrzeb klienta, wdrażamy projekty w oparciu o własne serwery klienta lub serwery wynajęte w data center.

Tworzymy aplikacje dedykowane, które integrują pracę różnych systemów wdrożonych u klienta. Rozwiązujemy problemy z komunikacją między systemami. Wdrażamy zaawansowane środowisko informatyczne.

Wdrożenia i konsulting

Świadczymy profesjonale usługi wdrożenia systemów ERP oraz aplikacji dedykowanych. Czas wdrożenia zależy od poziomu złożoności procesów klientów oraz wybranego systemu.

Proces wdrożenia poprzedzamy konsultacjami, podczas których ustalamy oczekiwania klienta – na poziomie strategicznym i operacyjnym. Staramy się również rozpoznać jak najwięcej problemów i zamodelować ich rozwiązania. Jeśli klient zaakceptuje pomysły na rozwiązanie problemów – wdrażamy je w systemie lub tworzymy aplikacje dedykowane, które integrujemy z już istniejącymi w firmie rozwiązaniami.

Specjaliści z naszej firmy posiadają ponad kilkunastoletnie doświadczenie wdrożeniowe. Zatrudniamy konsultantów wdrożeniowych, który pracowali z zarówno z polskimi systemami jak i zagranicznymi.

Zapewniamy obsługę powdrożeniową oraz serwis oprogramowania.

Szkolimy użytkowników systemu z jego obsługi. Proces szkolenia jest częścią wdrożenia systemu i nie pobieramy za niego dodatkowych opłat. Uczymy użytkowników tworzenia instrukcji obsługi systemu na użytek własny. Dzięki temu, są oni zawsze dobrze przygotowani do korzystania z nowego narzędzia pracy, a poza tym posiadają dokumentację, którą rozumieją i najlepiej im służy.

Jeśli szukasz doświadczonych konsultantów wdrożeniowych, którzy realizują projekty w umówionym terminie i potrafią rozwiązywać nawet złożone problemy, z którymi być może dotychczas nikt nie poradził sobie w sposób zadowalający, to skontaktuj się z nami (kontakt). Umówimy się na spotkanie, poznamy Twoje oczekiwania i przedstawimy nasze możliwości.

Mamy na koncie wiele udanych wdrożeń! Do ważnych projektów wybierz JAWASOFT. Zapraszamy.