Loading
  • Godziny otwarcia: Pn - Pt 8.00 - 16.00

Systemy ERP

Systemy ERP to kluczowe oprogramowanie, które powinna posiadać każda firma, aby zarejestrować informacje o swoich procesach. Składają się z modułów odzwierciedlających poszczególne obszary działania: księgowość, kadry, produkcja, gospodarka magazynowa, transport, sprzedaż, środki trwałe, itp. Systemy ERP są zintegrowane, dlatego informacje raz wprowadzone w jednym module, powielane są w innych, które będą z nich korzystać. Wystarczy, że raz utworzysz bazę kontrahentów i kartotek towarowych w module odpowiadających za zarządzanie magazynem, a następnie wywołasz te informacje na przykład w module sprzedażowym.

systemy_erp
 

Dobrze wdrożony system ERP zapewnia firmie wiele korzyści. Z naszego doświadczenia wynika, że warto poświęcić czas na opisanie i rozrysowanie procesów biznesowych, aby następnie zamodelować je w systemie. Jeśli firma nie przygotuje się w ten sposób, to będzie zdana na przyjęcie predefiniowanych sposobów działania, które dostępne są praktycznie w każdym takim systemie.

Nasza specjalność to systemy ERP

W Jawasoft specjalizujemy się we wdrożeniach różnych systemów ERP. Wspólnie z klientem przeprowadzamy audyt potrzeb, aby ustalić najlepszy czas i sposób wdrożenia. Posiadamy wiedzę i doświadczenie wdrożeniowe w obszarze:

  • Księgowości i rachunkowości
  • Procesów magazynowych
  • Zarządzania produkcją
  • Kadr i płac
  • Handlu i dystrybucji
  • Zarządzania relacjami z klientami (CRM)
  • Środków trwałych
  • Raportowania i analityki

Tworzymy w systemie zestawienia dedykowane, nawet bardzo zaawansowane, dzięki którym możesz zebrać i analizować informacje o wszystkich operacjach gospodarczych, czynnościach, wydanych materiałach, brakach, itp. W ten sposób zawsze będziesz wiedział, gdzie są wąskie gardła, które hamują procesy oraz które produkty i usługi są najbardziej dochodowe.

Doradzimy wybór systemu ERP

Jeśli szukasz systemu ERP i partnera biznesowego, z którym zrealizujesz wdrożenie, to skontaktuj się z nami.

Jeśli posiadasz system ERP, a nie masz partnera biznesowego, który pomógłby go rozwijać, to umów się z nami na spotkanie. Zadzwoń: 51 515 32 31. Ustalimy co trzeba zrobić, aby system spełniał oczekiwania Twojej firmy.