Systemy ERP

Zakup i wdrożenie systemu ERP

System ERP to oprogramowanie, które umożliwia zarejestrowanie informacji o procesach i transakcjach gospodarczych zachodzących w firmie. Na ogół zbudowany jest modułów, które odzwierciedlają poszczególne obszary działania: księgowość, kadry, produkcja, gospodarka magazynowa, transport, sprzedaż, środki trwałe, itp. System ERP jest zintegrowany, dlatego informacje raz wprowadzone w jednym module, widoczne są również w innych. Wystarczy, że użytkownik raz utworzy bazę kontrahentów i kartotek towarowych w module odpowiadającym za zarządzanie magazynem, a następnie wywoła te informacje, np. w module sprzedażowym.

Dobrze wdrożony system ERP zapewnia firmie wiele korzyści. Dlatego warto poświęcić czas na opisanie i rozrysowanie procesów biznesowych, aby następnie skutecznie zamodelować je w systemie.

W Jawasoft specjalizujemy się we wdrożeniach różnych systemów ERP. Wspólnie z klientem przeprowadzamy audyt potrzeb, opracowujemy analizę przedwdrożeniową oraz ustalamy najlepszy czas i sposób wdrożenia. Posiadamy wiedzę i doświadczenie wdrożeniowe w obszarze:

   • Księgowości i rozrachunków
   • Gospodarki magazynowej
   • Zarządzania produkcją
   • Kadr i płac
   • Handlu i dystrybucji
   • Zarządzania relacjami z klientami (CRM)
   • Środków trwałych
   • Raportowania i analityki

Świadczymy profesjonale usługi wdrożenia systemów ERP. Specjaliści z naszej firmy posiadają ponad kilkunastoletnie doświadczenie wdrożeniowe. Zatrudniamy konsultantów wdrożeniowych, który pracowali z zarówno z polskimi systemami jak i zagranicznymi.

Proces wdrożenia, poprzedzamy konsultacjami, podczas których ustalamy oczekiwania klienta, zarówno na poziomie strategicznym jak i operacyjnym. Staramy się również rozpoznać jak najwięcej problemów i zamodelować ich rozwiązanie. Po akceptacji klienta, wdrażamy pomysły w systemie oraz tworzymy aplikacje dedykowane, które integrujemy z już istniejącymi w firmie rozwiązaniami. Szkolimy użytkowników, aby lepiej wykorzystali możliwości systemu ERP. Proces szkolenia jest częścią wdrożenia systemu i nie pobieramy za niego dodatkowych opłat. Uczymy użytkowników tworzenia instrukcji obsługi systemu, które wykorzystają w codziennej pracy. Dzięki temu, są oni zawsze dobrze przygotowani do korzystania z nowego narzędzia pracy, a poza tym posiadają dokumentację, która jest użyteczna.

W systemie ERP tworzymy również szereg zestawień dedykowanych, nawet bardzo zaawansowanych, dzięki którym użytkownik może analizować informacje o wszystkich operacjach gospodarczych, czynnościach, wydanych materiałach, brakach oraz „wąskich gardłach”, które mają wpływ na sprawny przebieg procesów biznesowych.

Realizujemy wdrożenia terminowo. Jeśli szukasz doświadczonych konsultantów wdrożeniowych, którzy realizują projekty w umówionym terminie i potrafią rozwiązywać nawet bardzo złożone problemy, to skontaktuj się z nami. Umówimy się na spotkanie, poznamy Twoje oczekiwania i przedstawimy nasze możliwości.

Mamy na koncie wiele udanych wdrożeń! Dlatego do ważnych projektów, warto wybrać Jawasoft.

Helpdesk i wsparcie techniczne

Po uruchomieniu systemu ERP w firmie klienta, zapewniamy również obsługę powdrożeniową oraz serwis oprogramowania.
Pierwszą linią wsparcia klienta jest profesjonalny helpdesk (konsultacje telefoniczne). To jeden z najszybszych i zarazem bardzo skutecznych sposobów rozwiązania zagadnień problemowych.

Drugą linią wsparcia jest wizyta w firmie klienta. W sytuacji pandemii, odbywa się ona z zachowaniem odpowiedniego reżimu sanitarnego. Usługi serwisowe wykonujemy również zdalnie, szczególnie w sytuacji, gdy problem wymaga niezwłocznego rozwiązania, aby możliwa była dalsza praca w systemie.

Klientom, którzy chcą mieć zagwarantowany czas reakcji, proponujemy podpisanie umowy na usługi serwisowe. Takie podejście opłaca się szczególnie firmom, które często korzystają z serwisu, a także nie dysponują u siebie wsparciem administratora.

Doradzimy wybór systemu ERP

Jeśli szukasz systemu ERP i partnera biznesowego, z którym zrealizujesz wdrożenie – zadzwoń: +48 51 515 32 31, 501 030 431 lub wyślij email na handel@jawasoft.pl. Ustalimy co trzeba zrobić, aby system spełniał oczekiwania Twojej firmy. Zapraszamy.