Loading
  • Godziny otwarcia: Pn - Pt 8.00 - 16.00

Aplikacje dedykowane

Posiadamy własny zespół programistów, dzięki któremu możemy tworzyć aplikacje dedykowane. Uzupełniają one rozwiązania posiadane przez naszych klientów lub stanowią odrębne systemy wspomagające rejestrację informacji o procesach, dla których trudno dotychczas było zebrać spójne dane.

Nasi klienci działają w dynamicznym otoczeniu biznesu. Często gotowe, dostępne na rynku informatycznym systemy ERP nie są w stanie odzwierciedlić nietypowych scenariuszy działania oraz umożliwić personalizację procesów. W takim przypadku, pojawia się przestrzeń na zaprojektowanie i wdrożenie aplikacji dedykowanej.

aplikacje_dedykowane

Projektowanie aplikacji dedykowanych

Aby zaprojektować aplikację dedykowaną w pierwszej kolejności ustalamy cele i oczekiwania klienta. Tego typu rozwiązania muszą być maksymalnie użyteczne i rozwiązywać specyficzny problem oraz mieć możliwość rozbudowy wraz z dynamicznym rozwojem firmy.

Zrealizowaliśmy aplikacje dedykowane dla firm z różnych branż. Każda firma, która zamówiła u nas takie rozwiązanie, ma również przydzielonego opiekuna technicznego. Jego zadaniem się wspieranie prawidłowego działania aplikacji oraz jej rozwój zgodnie z nowymi oczekiwaniami klienta.

Stworzymy dla Ciebie aplikację

Jeśli poszukujesz rozwiązania specyficznego problemu lub chcesz wdrożyć dedykowana aplikację, która będzie wspierać zarządzanie procesami, to skontaktuj się z nami.

Umówimy się na spotkanie, podczas którego zaprezentujemy jak działamy oraz ustalimy Twoje cele i oczekiwania biznesowe.