Aplikacje dedykowane

Aplikacje dedykowane odzwierciedlają specyfikę procesów

Posiadamy własny zespół programistów, dzięki któremu możemy tworzyć aplikacje dedykowane. Uzupełniają one rozwiązania posiadane przez naszych klientów lub stanowią odrębne systemy wspomagające rejestrację informacji o procesach, dla których trudno dotychczas było zebrać spójne dane.

Nasi klienci działają w dynamicznym otoczeniu biznesu. Często gotowe, dostępne na rynku informatycznym systemy ERP nie są w stanie odzwierciedlić nietypowych scenariuszy działania oraz umożliwić personalizację procesów. W takim przypadku, pojawia się przestrzeń na zaprojektowanie i wdrożenie aplikacji dedykowanej.

Ustal cele i oczekiwania, a my stworzymy rozwiązanie dedykowane!

Aby zaprojektować aplikację dedykowaną w pierwszej kolejności ustalamy cele i oczekiwania klienta. Tego typu rozwiązania muszą być maksymalnie użyteczne i rozwiązywać specyficzny problem oraz mieć możliwość rozbudowy wraz z dynamicznym rozwojem firmy.

Zrealizowaliśmy aplikacje dedykowane dla firm z różnych branż. Każda firma, która zamówiła u nas takie rozwiązanie, ma również przydzielonego opiekuna technicznego. Jego zadaniem się wspieranie prawidłowego działania aplikacji oraz jej rozwój zgodnie z nowymi oczekiwaniami klienta.

Jeśli poszukujesz rozwiązania specyficznego problemu lub chcesz wdrożyć dedykowaną aplikację, która będzie wspierać zarządzanie procesami, to skontaktuj się z nami telefonicznie +48 501 030 431 lub napisz na adres handel@jawasoft.pl. Umówimy się na spotkanie, podczas którego zaprezentujemy jak działamy oraz ustalimy Twoje cele i oczekiwania biznesowe.